ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ

Τάξη Υποδοχής: Ολυμπία Δαλλαρή - Φωτεινή Ευσταθίου

Γυμνάστρια: Σταματία Γιαννίτση

Καθηγητής Αγγλικών: Γεώργιος Μισερλής

Εκπαίδευση Παιδιών Ρομά (σε συνεργασία με το Κέντρο Διαπολιτισμικής Αγωγής Πανεπιστημίου Αθηνών)

Φροντιστηριακό τμήμα:
Ευάγγελος Ψυχογιός,  Μαγδαληνή Μαμασούκα

Πολιτιστικό Εργαστήριο:
Μαγδαληνή Μαμασούκα

Όρια 10ου Δημοτικού Σχολείου Εκτύπωση E-mail
ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ - ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ
Κυριακή, 19 Αύγουστος 2012 19:25

1.    Τα όρια με το 6ο Δ.Σ. Χαλκίδας καθορίζονται από τις οδούς Μεγασθένους μέχρι τη συμβολή της οδού Αναπαύσεως με τη Μ. Δοξάκη (Μ. Αλεξάνδρου) (ζυγά).
2.     Με το 12ο  Δ.Σ. Χαλκίδας από την οδό Χαλκιδικής (μονά) και την προέκτασή της ανατολικά πάνω από τις Καμάρες (δεξιό μέρος προς την πλευρά του σχολείου), στη συνέχεια με την οδό Καλλιθέας (ζυγά) μέχρι την οδό Αναστάσεως, η  οδός Αναστάσεως  (μονά) μέχρι την οδό Αγίου Ιωάννου, η οδός Αγίου Ιωάννου μέχρι την οδό Ζωής και τέλος η οδός Ζωής (μονά) μέχρι την Αγία Φωτεινή.
3.    Με το 18ο Δ.Σ. Χαλκίδας ο περιφερειακός δρόμος μέχρι τα φανάρια και η 1η πάροδος της Ληλαντίων.
4.    Με το 25ο Δ.Σ. Χαλκίδας από τη διασταύρωση της Ληλαντίων με τη Μ. Δοξάκη (Μ. Αλεξάνδρου) (μονά) η οποία συνεχίζεται με το πλακόστρωτο που φθάνει στη διασταύρωση με την 7ου Συντάγματος  (ΚΑΠΗ) (ζυγά) (συμπεριλαμβάνονται και τα συγκροτήματα «ΝΕΦΕΛΗ» κ.α.), συνεχίζει μέχρι τη Γεροντίτη (μονά) που καταλήγει στην οδό Χαϊνά.